O nas
Bony
podarunkowe
Zabiegi
cennik
Umów się
na wizytę
Galeria
Kontakt
Jesteś w: Strona główna / Aktuaności   


OXYBRAZJA- peeling wodno-tlenowy
2016-10-12


Oxybrazja jest odmianą peelingu mechanicznego, w przypadku którego czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień silnie rozproszonych kropel soli fizjologicznej, emitowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza, przy użyciu specjalnego aplikatora. 
Oxybrazja jest to jeden z najbardziej innowacyjnych sposobów rewitalizacji skóry, ze szczególnym zaleceniem dla cer wrażliwych, alergicznych i naczyniowych. Zabieg oxybrazji polega na złuszczeniu martwej warstwy naskórka za pomocą jednoczesnej aplikacji tlenu i strumienia soli fizjologicznej. Tlen ma za zadanie pobudzić odbudowę włókien kolagenowych i naczyń włosowatych oraz poprzez dezynfekcję zahamować rozwój trądziku. Sól fizjologiczna jest sterylnym roztworem chlorku sodu w wodzie, o stężeniu 0,9%. Bardzo skutecznie łagodzi różnego rodzaju stany zapalne oraz nawilża i zmiękcza skórę.


INFUZJA TLENOWA
2016-10-12


Infuzja tlenowa za pomocą hiperbarycznego tlenu to nowa, nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Bazuje ona na technologii hiperbarycznego tlenu oraz na wprowadzaniu w skórę skoncentrowanych składników aktywnych. Jedną z tajemnic skuteczności metody  jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego. Zabieg przynosi efekt natychmiastowego odmłodzenia, wygładzenia i odświeżenia skóry.


Fish SPA - naturalny peeling dla Twoich dłoni i stóp.
2013-07-12Chcielibyście spróbować pedicure robionego przez... rybki? To niezwykle przyjemny zabieg, bardzo popularny na Zachodzie. W Rybniku dostępny jest tylko u nas. Rybki GARRA RUFA są pozbawione zębów. Używają ssących pyszczków, by delikatnie i skutecznie usunąć martwy lub zniszczony naskórek, co dodatnio wpływa na prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych. Zabieg z rybkami Garra Rufa stymuluje newralgiczne punkty na stopach i aktywuje znajdujące się tam receptory. Poprzez stymulacje rybek, poprawia się samopoczucie, odczuwamy relaks oraz pozbywamy się zmęczenia…

 BEZPIECZEŃŚTWO I HIGIENA PODCZAS ZABIEGU:

Przed skorzystaniem z wodnej kąpieli stopy lub dłonie sprawdzane są pod kątem przeciwwskazań, a następnie dezynfekowane.
Przeciwwskazania do korzystania z Fish Spa:
Grzybica skóry stóp, dłoni i paznokci
Przerwanie ciągłości naskórka – otarcia, skaleczenia
Stany zapalne i ropne, choroby zakaźne skóry
Brodawki wywołane wirusem HPV (kurzajki)
Cukrzyca typu I i II
Akwarium posiada potrójny system filtracji, który daje ochronę i bezpieczeństwo. Woda w której pływają rybki jest czysta i bezpieczna dla skóry. Jest non-stop filtrowana i oczyszczana w sposób chemiczny, biologiczny i mechaniczny, a także naświetlana specjalnym światłem, dzięki czemu jest krystalicznie czysta i przefiltrowana w 100%.VINYLUX rewolucyjny lakier zapewniający tydzień modowej perfekcji… bez użycia bazy!
2013-07-12


VINYLUX rewolucyjny lakier zapewniający tydzień modowej perfekcji… bez użycia bazy!
Lakier do paznokci, który zwiększa swoją wytrzymałość pod wpływem naturalnego światła.
Kiedy inne, zwykłe lakiery kruszą się, a ich wygląd się pogarsza z biegiem czasu, VINYLUX jest nieskazitelnie piękny i staje się coraz bardziej odporny.


To lakier, który dodaje pewności i nigdy Cię nie zawiedzie!

Zmień kolor dlatego że chcesz, a nie dlatego że musisz!

Daje możliwość noszenia nieskazitelnych paznokci, w nasyconych świeżych kolorach przez  tydzień- bez odpryskiwania.  Zapewnia lepsze efekty niż wiodące na rynku zwykłe lakiery do paznokci.

Technologia ProLight-  Nawierzchniowy Top Coat wzmacnia stylizację poprzez ekspozycję w naturalnym świetleStrona główna | O nas | Nasze zabiegi i cennik | Umów się na wizytę | Kontakt

created by: Brimedia.pl